درباره

بان الی

 

 

 

 

کلیات و معرفی شرکت

تولیدات شرکت تجارت ساتین جم با برند بان الی(BAAN ELI) و آلامتو(َALAMTO) ،تلاش بی پایان افراد کارخانه و نگاه عمیق و موشکافانه مدیران شرکت که هریک در عرصه فعالیت بازرگانی خود کوله باری از تجربه را به دوش کشیده اند.

  • موضوع فعالیت

تولید البسه مردانه اعم از کت و شلوار ، شلوار تک و پیراهن

تولید انواع پالتو و سایر البسه مردانه است

  • تجهیزات

دستگاه ها و تجهیزات صنایع پوشاک بان الی در تمامی مراحل اعم از برش ،دوخت و مراحل پایانی ساخت و تولید، مطابق با خط تولید کشورهای اروپایی می باشد و این امتیاز باعث متفاوت شدن کیفیت دوخت بان الی نسبت به سایر رقبا شده است.

 در حال حاضر بان الی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و بکارگیری کادری مجرب و حرفه ای تولیداتی بصورت تمام صنعتی را دارا می باشد.

  • خدمات ویژه

باتوجه به رعایت کلیه اصول استانداردهای بین المللی در استفاده از اجزا داخلی و خارجی البسه این اطمینان را برای ما بوجود آورد تا محصول تولیدی خویش را با یکسال ضمانت در اختیار مشتری قرار دهیم و از طرف دیگر با ابتکار کارشناسان و مهندسین مجرب و شناخت کامل از نیاز مشتریان عرضه کت و شلوار شخصی دوزی (VIP) به مشتریان باشیم که با استقبال بی سابقه هموطنان عزیز مواجه گشته است.

  • سفارشات

این شرکت توانایی اجرای قراردادهای تهیه و دوخت کلیه سفارشات سازمان ها و ارگان ها در زمینه های فعالیت شرکت را دارا می باشد.

این شرکت توانایی تولید روزانه 250 دست کت و شلوار و 400 ثوب شلوار تک را دارد.

بان الی تمامی سفارشات مشتریان را با بهترین کیفیت دوخت و در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید.

این مجموعه با توجه به موارد ذکر شده و لزوم همکاری با ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های بزرگ ضمن اعلام کالاهای تولیدی خود را برای خریداران محترم تسهیلات ویژه ای باتوجه به خرید در نظر گرفته است که توسط کارشناسان فروش قابل ارائه بوده و اطمینان داریم از زمان ارایه اولین خدمت، ما را نیز عضوی از خانواده خویش قرار خواهید داد.

  • همکاری با موسسات ، سازمان ها و ادارات

لازم بذکر است این مجموعه در طول حیات خود افتخار همکاری با مجموعه های صنعتی و اداری مختلف از جمله بانک ملی ، بانک مسکن ، قرارگاه سازندگی خاتم الانیبا، سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور ، بانک صادرات ، فروشگاه زنجیره ای رفاه ، صنایع پتروشیمی ، وزارت ارشاد و …داشته ایم.

امیدواریم توانسته باشیم در جلب نظر مشتریان خویش موفق عمل کرده باشیم